אנרגיות מתחדשות

אנרגיות מתחדשות

חשמל סולארי- תכנון, פיקוח ובדיקות קבלה למערכות פוטו-וולטאיות משנת 2007, ביניהן המערכות הראשונות בישראל. ליווי פרויקטים להקמת מערכת סולארית ביתית.

פרויקט סולארי- מהיכן מתחילים?
​הבחירה להקים מערכת סולארית כיום הינה דבר מבורך, שלעתים גורם בלבול ולא מעט התלבטויות. אחת הסיבות לכך הינה ריבוי קבלנים (כעשרות הקיימים בשוק) ובחירת הקבלן שיקים עבור הלקוח את המערכת האופטימלית.

איך נבחר את הקבלן, וכיצד נדע אם הגענו למקסימום הפוטנציאל בפרויקט?

הצלחת פרויקט סולארי תלויה בתפוקה שתניב המערכת לאורך שנים לעומת העלות הראשונית ועלות התחזוקה השנתית, כלומר, בתוכנית הכלכלית. בסופו של דבר מה שיעניין כל לקוח, פרטי או מסחרי, הינו זמן החזר השקעה והתשואה.

כל הנ”ל מחייב קדם תכנון הנדסי מקצועי המבוסס על ניסיון רב, בחירה נכונה של חלקי המערכת כולל פאנלים וממירים, הדמיות בתלת מימד על פי נתוני הגג ותוכנית כלכלית נכונה ומדויקת ל- 25 שנה, המבוססת על ההדמיות. את השירות הזה אנו מסוגלים לתת הודות למהנדסי החשמל המומחים שלנו.

קבלן טוב נותן שירותי קדם תכנון הכוללים הדמיות ותוכנית כלכלית, וחלקם אף מתחייבים לתפוקה- האמנם? אם כך, היכן הבעיה, ומדוע בכל זאת כדאי לשכור שרותיו של יועץ?

אנו מעניקים ללקוחותינו חוות דעת מקצועית וניטרלית בנוגע להצעות מקבלנים, בוחנים האם ההדמיות נכונות כלומר, כמות הפאנלים הינה אופטימלית לתשואה ואין העדפה לריבוי פאנלים ללא סיבה, סוג הפאנלים הינו אופטימלי ונבחר מהסיבה הנכונה, זוויות העמדת הפאנלים, מרחק בין שורות ועוד גורמים רבים שישפיעו על התפוקה. אנו משווים בין התוכניות הכלכליות ויודעים איזה מהן איכותית יותר. ע”י הנ”ל נעזור לכם בבחירת הקבלן, בהשוואת ההצעות ועיגון איפיונים חשובים לתשואה בהסכם ההקמה. נוכל להמשיך וללוות אתכם גם לשלבים הבאים הכוללים פיקוח בשטח, בדיקת איכות המערכת לפני חיבור לרשת וכן בדיקת תפוקת המערכת לאחר חיבור לרשת.

הבטיחו לכם תפוקה מסוימת ולא כך היה?

אף לקוח לא מייחל לעצמו להיות במעמד זה אך בשטח הדבר קורה לא מעט. לא אחת נקראנו לעזרתם של לקוחות בייצוג משפטי עקב בעיות מסוג זה, שכן ההתחייבות לתפוקת המערכת אינה דבר נכון כשלעצמו.  

תכנון מפוקח עשוי להגדיל את התפוקה בעד 10 אחוזים לשנה! מה שעשוי להגדיל משמעותית את ההכנסות מהמערכת.

אנו בהנדסת גרין פאוור לשירותכם, ללוות אתכם בכל שלבי הפרויקט- אתם תבחרו את השלבים שתרצו.

מהנדס בעלים
החברה מתפקדת כ”מהנדס בעלים” (
Owner Engineer) ליזמים של מערכות סולאריות קרקעיות ועל גגות. השירות מתחיל בהיתכנות הפרויקט וקדם תכנון, בהמשך בחירת הקבלן לפרויקט ומו”מ לכתיבת הסכם המוודא הצלחת הפרויקט. עם תחילת הבנייה אנו מפקחים על קיום תנאי החוזה והפעלת המערכת ומבצעים בדיקת קבלה ותפוקה.

שרותים עבור קבלני
EPC
החברה מתכננת עבור קבלני
EPC ומציעה שירותי תכנון מפורט “עד לרמת הבורג”, מלווה שרטוטים הכוללים תכנון העמדת פנלים על הגג לפי אופטימיזציה, חלוקת הפנלים בצורה היעילה ביותר על פני הממירים שנבחרו, תכנון מערך ה-DC ,AC, לוחות החשמל וחיבור לרשת של המחלק – חח”י או מחלק היסטורי במתח נמוך/ מתח גבוה.

מונה נטו
החברה חלוצה בייעוץ ותכנון מערכות בהסדרת “מונה נטו” עם כלים חדישים הכוללים פיתוחים פנימיים הנותנים מענה מדויק על פי כסף תעו”ז להיתכנות של פרויקט ומציאת הפריסה האופטימאלית ביותר. לחברה ניסיון רב בליווי תאגידים, קיבוצים ומפעלים בהסדרה זו.

ייעוץ למחלקי חשמל
מדינת ישראל פותחת את שוק החשמל למחלקים פרטים, כדוגמת המחלק ההיסטורי בקיבוצים, החברה נותנת ייעוץ למבקשי רישיון חלוקה.

לחברה ניסיון רב בייעוץ למחלקי חשמל בפרויקטים שבוצעו עבור יזמים של תחנות כוח במדינות מתפתחות. בפרויקטים אלה החברה סקרה את רשתות החלוקה של המדינה לצורך קביעת יכולת חדירת אנרגיות מתחדשות, תוך סימולציות ממוחשבות שמטרתן לקבוע את כמות האנרגיה שניתן לקלוט מבלי לפגוע ביציבות הרשת או באיכות החשמל.

השירות מתחיל עם הנדסת חשמל רגילה הנצרכת על פי אבני הדרך של הרשות לשירותים ציבורים-חשמל, וממשיך לכיוונים אנרגטיים אחרים המבוססים על המצב הטכני של האוכלוסייה והסביבה.

כמו כן חברתנו מספקת שירותי ייעוץ למפתחי טורבינות רוח ומים בחיבור לרשת.

 

 

כתובתנו: היצירה 3 רעננה
כתובת לדואר: הפלמ”ח 8 רעננה 4341408
טלפון: 054-4999169; 077-77-433-1033
Info[at]greenpower-eng.com :מייל

Electrical Engineering & Renewable Energy