שותפים

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

[/vc_row]

שותפים

DecisionMakers ltd

מקבלי החלטות בע”מ הינה חברה בבעלותו ובניהולו של ד”ר אייל בריל המפתחת את האלגוריתמים המהווים את המנוע של היישום PVPredict בפיתוח המשותף בינה ובין הנדסת גרין פאוור המאפשר ניטור קרוב של מערכות סולאריות קטנות.

Read More

CTI Africa

סי טי איי אפריקה הינו מיזם סוציאלי המתמקד בהענקת פתרונות הוליסטים לכפרים במרכז אפריקה, לאתגריהם הכלכליים והסוציאליים. הנדסת גרין פאוור מתפקדת כסמנכ”ל הנדסה וכמהנדס הבעלים עבור פרוייקטים של המיזם.

Read More

IEA PVPS Programme

כחברים במשימה 13 מאז 2010, ערכנו שיתופי פעולה עם חוקרים ממעל 25 מדינות. הניסיון העשיר של מומחים אלה קידם את כתיבתם של ספרים רבים המגדירים את השיטות המומלצות לייזום, בנייה ותחזוקה של מערכות פוטו-וולטאיות.

Read More

Info For PV

אתר זה הוא בית הפרויקט הבין לאומי המנוהל על ידי חברתנו המאגד קונסורציום של 5 חברות בארץ ובקפריסין לפיתוח תוכנה, תחת חסות של SolarEra.net, עבור פיילוט ליישום האלגוריתמים שפותחו ב PVPredict בבניית כלי ניהול לרשת חלוקת החשמל, הפועלת תחת מערכות פוטו-וולטאיות רבות.

Read More

PV-Expert

פיתוח בשיתוף פעולה עם אוניברסיטת קפריסין לתוכנה המזהה דגרדציה מואצת של פנלים פוטו-וולטאיים בעוד מועד דרך מערכת הניטור הקיימת.

Read More

משרד האנרגיה

תומכים בחברתנו מזה שנים רבות, ודרך תוכניות ההזנק השקיעו בטכנולוגיה שפותחה ע”י החברה בשלושה סבבים שונים

Read More

כתובתנו: היצירה 3 רעננה
כתובת לדואר: הפלמ”ח 8 רעננה 4341408
טלפון: 054-4999169; 077-77-433-1033
Info[at]greenpower-eng.com :מייל

Electrical Engineering & Renewable Energy